Agentura Pac

Zimáky

>
<
  • 1507537759-11680.JPG
  • zvk 2014 ok
  • 1507538364-27711.jpg

Kdo jsme a co děláme

Agentura PAC, z.s. (dříve Občanské sdružení PAC) nazývané lidově "PACka" vzniklo jako logické vyvrcholení snah a snů několika mladých lidí dělat si věci po svém za účelem pořádání veškerých druhů dětské a zážitkové rekreace, a to v roce 2008. Spojila se u nás zkušenost, kreativita, chuť do práce a hlavně správný mix přátel, kamarádů a známých. Na začátku jsme měli vizi uspořádat 2 běhy táborů a pár škol v přírodě. S tím, jak stoupala spokojenost s naší organizací, stoupal i zájem o naše pobyty. V současné době pořádáme 3 obdivované běhy letního tábora, školy v přírodě máme plné od března do června, jezdíme s dětmi na hory o jarních prázdninách lyžovat a nově s nimi trávíme i podzimní prázdniny...

Do budoucna se chceme zaměřit na celoroční činnost s dětmi jako je např. jednodenní expedice (turistika, atrakce, geocaching) či zájmový kroužek (cykloturistika, outdoor). Také máme v plánu zprovoznit výchovnou skupinu pro předškolní děti s možností celodenního vyžití, výukou angličtiny, zárukou zdravé stravy a programu bez moderní techniky...

Na cestě za našimi sny nás žene spokojenost dětí a jejich rodičů, kteří nám pravidelně dávají pozitivní zpětnou vazbu, že děláme vše dobře a kvalitně, což je naším motorem do dalších počinů... moc si toho vážíme a děkujeme. Vedení PACky.

Člen výboru

Švach Honza
alias Ace
8x jako Instruktor

ace@packa.eu
Handreich Pavel
alias Plevel
6x jako Hospodář

plevel@packa.eu

Řadový člen

Fantová Veronika
alias Fanta
5x jako Zdravotník

fanta@packa.eu
Besedová Magda
alias Majda

embecko@centrum.cz
Diviš Honza
alias Hanz

hanz@packa.eu
Hummelová Zuzana
alias Zůza
1x jako Instruktor

zuzanahummelova@seznam.cz
Lebrušková Michaela
alias Miška

misa.lebruskova@packa.eu
Schejbalová Lucie
alias Sejroška

sejr@packa.eu
Zajacová Jana
alias Julča

julca.z@seznam.cz
Zdráhalová Zuzana
alias Zuzlina
7x jako Hlavní vedení

zuzlina@packa.eu
Kolář Jan
alias Plazič

j.kolar90@seznam.cz

Přítel

Růžička Jaroslav
alias Halogen
5x jako Instruktor

halogen@packa.eu
Řehák Ondra
alias Píďa
6x jako Oddílový vedoucí

pida@packa.eu
Váňa Pavel
alias Pája
1x jako Praktikant

vana10@atlas.cz
Vöröšová Veronika
alias Verča

Vvery929@seznam.cz
Broklová Michaela
alias Brokolice

michaelabrokl@gmail.com
Oupicová Kateřina
alias Kejtý
6x jako Kuchařka

kata.oupicova@packa.eu
Klimecký Miroslav
alias Miry
2x jako Programový vedoucí

miry@packa.eu